clouds and sheep 600x293 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé

Mraky a Ovce, tak by se dal přeložit a zároveň stručně charakterizovat hlavní obsah hry, která vás překvapí svým grafickým zpracováním, animacemi, hudbou, ale i roztomilostí. Tuto hru si zamilují malí i velcí, obzvláště pak něžnější pohlaví.

Principem hry je starat se o své stádečko ovcí, které nezbedně pobíhají po ohradě a vyvádějí rozmanité věci. Budete muset plnit potřeby a touhy oveček, starat se o přísun vody, ale i potravy. Budete je pářit, bavit, hýčkat i si s němi hrát. Za plnění těchto požadavků získáváte hvězdičky, za které poté můžete nakupovat další věci (hrací gramofon, skákací trampolínu, sazenice trávy, jed na mochomůrky, injekci proti otravě, kvalitnější potravu a mnohé další…).

clouds and sheep 1 290x163 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé clouds and sheep 2 290x163 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé clouds and sheep 3 290x163 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé clouds and sheep 4 290x163 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé

Aby nebyla řeč jen o ovcích, součástí hry je také „poroučet větru, dešti“ – spojováním plujících mráčků na obloze budete vytvářet dešťové, až bouřkové mraky, kterými budete zalévat trávu, aby rostla, a tvořit louže, aby měly vaše ovečky co pít. Ze začátku je hra jednoduchá, s přibývajícími levely se však stává sofistikovanější a komplikovanější na koordinaci jednotlivých aktivit.

V každém levelu musíte pro jeho dokončení splnit určitý počet úkolů, které se vám postupně generují, jakmile předešlý úkol splníte. Úkoly jsou lehčí i těžší, pokud se vám stane, že nebudete schopni úkol splnit, nezoufejte. Za nějaký čas dostanete možnost si úkol změnit za jiný.

clouds and sheep 5 290x163 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé clouds and sheep 6 290x163 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé clouds and sheep 7 290x163 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé clouds and sheep 8 290x163 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé

Hra je ke stažení z Google play zdarma se zobrazovanou reklamou. Pokud byste chtěli reklamu odstranit, můžete si za 100 Kč pořídit ad-free verzi.


 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé
Clouds & Sheep
HandyGames
0   
 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé


 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé
Clouds & Sheep Premium
HandyGames
3,91 US$   
 Clouds & Sheep  zábavná hra nejen pro malé

 • Lucia1604

  Strašně jsem se na tuto hru těšila, ale jak si ji chci pustit, tak mi naběhne jen načítací obrazovka a zasekne mi to tablet… smůla ;-(

Twitter