Bezpečný alkohol - chrání životy

Prohibice je sice u konce, ale strach z nebezpečného závadného alkoholu zůstává. S pomocí aplikace Bezpečný alkohol si nyní snadno zjistíte, kde byla Vaše láhev vyrobena a jestli je tedy nutné se obávat.

Aplikace je opravdu až primitivní, přesto se může hodit. Podle Ministerstva zdravotnictví byl závadný alkohol vyroben pouze v roce 2012. S touhle konkrétní informací si aplikace vystačí. Aplikace by měla pomoci jako přehled pro všechny zákazníky, kteří mají pochyby, ale orientačně ji mohou využít i provozovatelé restaurací případně prodejci tvrdého alkoholu.

 ba 190x316 Bezpečný alkohol   chrání životy bezpecny alkohol 190x316 Bezpečný alkohol   chrání životy

Datum výroby alkoholu se zjistí pomocí zvláštního ,,LOT“ kód, který je uveden na etiketě lahve. Leckdy je hledání poněkud obtížnější, co výrobce, to jiné umístění. Za výhodu aplikace lze považovat také spolupráci se starými i novými kolky.

V databázi aplikace naleznete zhruba 400 druhů alkoholu, zahrnuje tedy všechny známé i méně známější výrobce.

Aplikace má velmi jednoduché a přehledné uživatelské prostředí, vše je podřízeno jedné věci – zjisti, zdali je alkohol závadný. Podle mého bude aplikace ještě chvíli potřeba, strach se v lidech jen tak neztratí. Malou aplikaci v telefonu ani nezaznamenáte a přitom může zachránit život..

Aplikace je zdarma dostupná na Google Play. I když je zdarma, neobsahuje žádnou otravnou reklamu.


 Bezpečný alkohol   chrání životy
Bezpečný alkohol
Ondrčkovi
0   
 Bezpečný alkohol   chrání životy

Autor

Používáním našeho webu souhlasíte s uložením cookies na vašem počítači.
TOPlist