autoskola 1 190x337 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android autoskola 2 190x337 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android

Děláte si právě teď autoškolu? Nebo si jen chcete ověřit, zda jste nezapomněli pravidla silničního provozu? Vyzkoušejte českou aplikaci Autoškola 2013, jejíž základní verze je zdarma ke stažení z Google Play Store.

I bezplatná verze obsahuje zkušební testy, ve kterých si můžete vyzkoušet, zda byste uspěli u skutečné písemné zkoušky. K dispozici jsou nejen otázky pro řidiče skupiny A, B, C a D, ale také otázky k zkoušce profesní způsobilosti. Všechny testy jsou podle vývojáře aktualizované k 1. lednu 2013.

Uživatelské rozhraní je jednoduché a přehledné. Celá aplikace funguje offline, takže s výjimkou jejího stažení z Google Play Store, nepotřebujete připojení k internetu. Potěší také to, že ani bezplatná verze neobsahuje reklamy.

Při každém z testů je náhodně vybráno 25 různě bodovaných otázek, na které musíte do třiceti minut odpovědět. Pro úspěšné absolvování cvičného testu je nutné získat alespoň 43 bodů. Kromě textových otázek se v testu setkáte i s obrázky, jako například s dopravními značkami či známými nákresy křižovatek.

autoskola 3 190x337 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android autoskola 4 190x337 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android

Mezi otázkami můžete volně přepínat a přeskakovat tak ty, se kterými si nevíte rady nebo se naopak vracet k už zodpovězeným otázkám. K vyhodnocení testu dojde až po vašem potvrzení. Ve vyhodnocení najdete nejen váš bodový zisk, ale také si můžete zpětně prohlédnout všechny otázky s označením vašich a správných odpovědí.

Pokud chcete mít o svých výsledcích lepší přehled nebo si chcete testy efektivněji procvičovat, můžete si stáhnout plnou verzi Autoškoly 2013. Z Google Play Store ji stáhnete za necelých 25 Kč, což je vzhledem k funkcím aplikace dobrá cena a navíc tím podpoříte další práci českého vývojáře.

A co konkrétně placená verze Autoškoly 2013 nabízí? Zaprvé získáte přístup k funkci Procvičování, která nabízí možnost podrobnějšího nastavení testu, mezi které patří počet a kategorie otázek. Druhým bonusem jsou podrobné statistiky vašich úspěchů a neúspěch§ v testech.

autoskola 5 190x285 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android autoskola 6 190x285 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android

Ať už se rozhodnete pro bezplatnou či placenou verzi, je aplikace Autoškola 2013 ideálním pomocníkem při přípravě na testy v autoškole. Nabízí povedené uživatelské rozhraní a při zaplacení drobného poplatku také podrobné statistiky a možnosti nastavení.

+ příjemné uživatelské rozhraní
+ aktualizované otázky

+ základní verze zdarma a bez reklam
+ statistiky a procvičování v placené verzi
Celkové hodnocení: 90 %


 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android
Autoškola 2014: Zkouškový test
James Deer
0   
 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android


 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android
Autoškola 2014
James Deer
1,15 US$   
 Autoškola 2013   připravte se na testy pomocí aplikace pro Android

Twitter